sunucux.Net tarafından sağlanan Hizmetlerin kullanıcıları ve müşterileri, aşağıda belirtilen işletme şart ve koşullarını kabul etmelidir. T.C. Sözleşme kapsamındaki diğer haklarımıza ve çarelerimize halel getirmeksizin, ödenecek herhangi bir tutarın vade tarihinde veya öncesinde ödenmemesi durumunda, derhal size Hizmet sunumunu askıya alma hakkımız olacaktır. Bizim tarafımızdan ödenmesi gereken tutarları vadesi geldikçe ödemezseniz, Hizmetleri askıya alabilir ve / veya size bildirmeden bu Sözleşmeyi derhal feshedebiliriz. Bu hüküm ve koşullardan herhangi birini ihlal ederseniz ve ihlali belirlediğimiz yazılı bildirimin ardından yedi (7) gün içinde ihlali düzeltemezseniz, bu Sözleşmeyi derhal feshedebiliriz. Eğer bir iseniz ve iflas tasfiyesine girerseniz veya bir yönetici veya idari alıcının atanmasından muzdarip olursanız veya alacaklılarınızla gönüllü bir anlaşmaya girerseniz, bu Sözleşmeyi derhal feshetme hakkımız olacaktır. Bu Sözleşmenin feshi veya Hizmetlerin askıya alınması üzerine derhal Web Sitenizi engelleme ve üzerinde yer alan tüm verileri kaldırma hakkımız olacaktır. Bu tür tüm verileri silme hakkına sahip olacağız, ancak kendi takdirimize bağlı olarak, bu verileri bize dayanacak ve ödenecek herhangi bir tutarda ödemeye tabi olmak üzere masrafınıza göre tahsil etmenize izin verebileceğimiz süre boyunca tutabiliriz. .

İçerik

Hizmet aracılığıyla sunulan bilgi ve erişimin tartışmalı, cinsel açıdan müstehcen veya size veya sorumlu olduğunuz kullanıcılara zarar verebilecek diğer materyalleri içerebileceğini kabul edersiniz. sunucux.net'in bu tür materyaller için herhangi bir sorumluluğu yoktur veya bu materyaller üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve sakıncalı bulabileceğiniz herhangi bir materyale erişimi sınırlamak için herhangi bir mevcut tarama yazılımı veya diğer yöntemleri (özellikle reşit olmayanların erişimi dahil) kullanma sorumluluğunu üstlenirsiniz.

Gizlilik

sunucux.net, herhangi bir Abone hakkında herhangi bir Abone hakkında önceden izin almadan üçüncü taraflara adlar, adresler, telefon numaraları, e-posta adresleri veya diğer kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler vermeyecek veya yüz yüze geçerli olmak üzere uygun bir mahkeme veya idari yönerge uyarınca gerekli bilgileri vermeyecektir. mahkeme celbi veya Hizmet'i gerçekleştirmek için gerektiği şekilde. sunucux.net, GameHosting.co işinin çalışması sırasında üçüncü taraflara Aboneler hakkında toplu veriler sağlayabilir.

Destek

Mümkün olan en kısa sürede destek sağlamayı amaçlıyoruz. Ağırlıklı olarak Pazartesi-Cuma 20:00 - 03:00 saatleri arasında aktif olduğumuz anlamına gelir. Bizden satın alınan / kiralanan herhangi bir ürün / hizmetle standart olarak en kötü durum senaryosunda destek biletlerini 48 saatten daha kısa sürede cevaplayacağız. Hizmetlerimizle birlikte satın alabileceğiniz Hızlı Destek eklenti paketi, biletinizi verdikten sonra 24 saat içinde size geri döneceğimize söz verdiğimiz anlamına gelir. Bizimle bilet oluşturduktan sonra 6 saat içinde yanıt almazsanız, ayın hızlı desteğine harcadığınız parayı hesabınıza kredi olarak iade edeceğiz.

Değişiklikler

Bu Şartlar ve Politikalar, Hizmet'in kullanım koşulları bölümünde değiştirilmiş Şartlar ve Politikaların yayınlanması üzerine sunucux.net tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Hizmet'i kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Şartlar ve Politikaların onaylandığı kabul edilecektir. Hizmeti değiştirilen Şartlar ve Politikaların bir sonucu olarak kullanmaya devam etmek istemiyorsanız, Hizmeti sunucux.net'a kullanımınızı sona erdirme isteğinize ilişkin bildirimde bulunabilirsiniz.

Web Hosting

Hostunuzu TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARI'na göre kullanmak zorundasınız. Aksi takdirde hizmetiniz iptal edilir.

VDS Sunucu

Sunucumu TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARI'na göre kullanmak zorundasınız. Aksi takdirde hizmetiniz iptal edilir. (Saldırı Çıkışı tespitinde ürün iptal edilir.)

TeamSpeak 3 Sunucu

Sunucumu TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARI'na göre kullanmak zorundasınız. Aksi takdirde hizmetiniz iptal edilir. Sunucunuzda Dini ve Milli değerlere hakaret içerikli paylaşımlar görülür ise kapatılı. (ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ)